M-X Producent akcesoriów dla gołębi


Mistrzostwa Oddziału i Sekcji 2017


Dodano 25 września 2017 o godz. 08:16

W dziale wyniki lotowe dodano mistrzostwa oddziału i sekcji za sezon 2017


Supermistrzostwo Sekcji Czersk


Dodano 17 września 2017 o godz. 20:26

KATEGORIA SUPERMISTRZOSTWO SEKCJI CZERSK

KONKURSY I PUNKTY ZLICZONE Z LOTÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH + MŁODYCH

TYTUŁ NAZWISKO I IMIĘ KONKURSY PUNKTY
MISTRZ SZYNWELSKI GRZEGORZ 71 2816,71
I WICEMISTRZ OSTOJA-LNISKI SEBASTIAN 71 2779,55
II WICEMISTRZ SCHMIDT JANUSZ 71 2775,62
I PRZODOWNIK WELTROWSKI RAFAŁ 71 2763,07
II PRZODOWNIK KALETA KAZIMIERZ 71 2756,48
III PRZODOWNIK PORA JAROSŁAW 71 2735,61
IV PRZODOWNIK POĆWIARDOWSKI JAROSŁAW 68 2561,88
V PRZODOWNIK SZREDER STANISŁAW 65 2520,90
VI PRZODOWNIK PRUSKI K. - OSSOWSKI S. 65 2469,56
VII PRZODOWNIK LIPINSKI MAREK 58 2276,47

 


Wyniki Mistrzostwa Sekcji Gołębi Typowanych


Dodano 17 września 2017 o godz. 19:35

MISTRZOSTWO SEKCJI GOŁĘBI TYPOWANYCH

4 LOTY - TYP 15/5 z całości konk/pkt.

MIEJSCE IMIE I NAZWISKO KONKURSY PUNKTY
1 KALETA KAZIMIERZ 20 595,86
2 RYTLEWSKI KAZIMIERZ 19 566,65
3 SZYNWELSKI GRZEGORZ 19 565,29

Sponsor pucharów: Ossowski Sławomir


Wyniki o Puchar Sekcji


Dodano 17 września 2017 o godz. 19:28

PUCHAR SEKCJI

KOŁBASKOWO - 10.09.2018

TYP 10/3 z całości

MIEJSCE IMIE I NAZWISKO KONKURSY COEFICIENT
1 RYTLEWSKI KAZIMIERZ 3 63,47
2 WRÓBLEWSKI DAWID 3 71,98
3 KOSECKI ANDRZEJ 3 86,69
4 SZYNWELSKI GRZEGORZ 3 141,64
5 SZMELTER GRZEGORZ 3 147,84

 


Mistrzostwo GMP na Młode


Dodano 15 września 2017 o godz. 08:27

ZESTAWIENIE ZBIORCZE NOWE MP MLODE :

+---------------------------------------------+

|Poz.|   Nazwisko Hodowcy       |Konk| GMP |

+---------------------------------------------+

1.    PORA JAROSŁAW            20  744.05

2.    SZYNWELSKI GRZEGORZ      20  729.28

3.    KALETA KAZIMIERZ         18  666.21

4.    RYTLEWSKI KAZIMIERZ      18  652.08

5.    SĘKOWSKI JAN             17  612.02

6.    KLAMAN MIECZYSŁAW        15  526.10

7.    ŁAKOMY JAROSŁAW          14  520.04

8.    POĆWIARDOWSKI JAROSŁAW   14  493.81

9.    SCHMIDT JANUSZ           13  466.06

10.   KONONOWICZ ROMAN         12  438.92


Kołbaskowo start 7.30


Dodano 10 września 2017 o godz. 08:02

Dobry lot!




Ostatnio dodane listy konkursowe



Kołbaskowo


10 września 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-09-11 08:59
Goleniów Modrzewie

3 września 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-09-04 07:54

Łobez


26 sierpnia 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-08-28 08:14

Połczyn Zdrój


20 sierpnia 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-08-25 08:01